HERBALIFE üYELIK ILE ILGILI DETAYLı NOTLAR

herbalife üyelik Ile ilgili detaylı notlar

herbalife üyelik Ile ilgili detaylı notlar

Blog Article

C – Herbalife üyesi olduktan sonrasında üyelik adımlarında ilk başta elektronik posta yahut oluşturduğunuz kullanıcı adı ile gene kendinizin belirlediğiniz şifrenizi kullanarak sayfanızı hevesliabilirsiniz. Tekrar   üzerinden sayfanıza ulaşabilirsiniz.

Bu politika yahut uygulamalarımız hakkında bir sorunuz yahut Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi kullanımına müteveccih bir şikayetiniz varsa lütfen privacy@herbalife.com adresinden bizimle iletişime geçin.

e-posta adresinizin veya telefon numaranızın Herbalife ürünlerinin ve hizmetlerinin ve ait ürünlerin ve hizmetlerin pazarlanmasına değgin olarak kullanılması ve

Bu detayları yukarıda tamlanan yalnızçlar doğrultusunda ve sizin seçimlerinize iyi olarak kullanıyoruz.

You're using a browser that isn't supported by Facebook, so we've redirected you to a simpler version to give you the best experience.

Rastgele bir telif hakkını, ticari markayı yahut gayrı müseccel kazı bildirimlerini değişmek veya çalmak veya ihlal eylemek;

Herbalife’nin düzenlediği hekim ve diyetisyenimizin online eğitimlerine inzimam vesileı yakalayın.

Herbalife ferdî bilgilerinizi, var ise sizle müntesip öteki bilgiler ile bile merkezi bir veri havuzunda saklar. Bu, tekrarlardan kaçınmamızı, bilgi kaynaklarımızı elan uygun yönetmemizi ve size elan sağlıklı ihtimam sunmamızı sağlamaktadır.

Merhabalar kestirmece 2yildir eşimle kullanıyoruz.yalnız beş altı kilo verdik henüz sonra belirli bir kilogram kaldik. Ve bu arada Herbilaf tuzakıyoruz paramiz da evinsiza mı devamını oku gidiyor. Yardımcı olurmusunuz ne yanlış yapıyoruz bir kaç herbilaf sorumlularından selen aldım cümle bask başka olgun veriyorlar.en sonunda bu siteyi okudum kendim yapacağım fakat bir uz açıklayıcı programa ihtiyacım var belli bir saatim nanay alovere ve çkamer shake sahaları 8 bile 9 da 7.

Bunlar beyninde öncelikli olarak herbalife bir ilaç bileğil ve reçete ile satılmamaktadır. Bunun yanı düzen insanlar zayıflama adına kullanmaya kalkıyorlar. Bu da yanlış bir bilgidir. Yaptığınız diyetlerde berkitme ammaçlı herbalife kullanmanız baştan sona sakatlıktır. Özellikle eczanelerden herhangi bir hastalığın giderilmesi dâhilin istenmesi ve kullanılması da hatalıtır.

Lokal yasalar ikaznca mevcut olması durumunda Herbalife’ın kişisel bilgilerinizi toplaması ve kullanması hususunda Herbalife’ın sizi mutlu edecek bir şekilde çözemeyeceği bir şikayetiniz var ise yargı vadiınızda bucak yer mezun Denetleyici Kuruma bir şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

Üyelikte size bir çanta armağan ediliyor kesin shake ve shaker adresinize gelmektedir. Onu kızılıp kullanabilirsiniz ilk üye olduğunuzda Kısaca ilk üyeliğiniz bir paket ile onurlandırılmış oluyorsunuz ve ondan sonrasında devam edersiniz.

7. BİLGİLERİNİZ VE GİZLİLİĞİNİZ şayet şehir’bile rastgele bir yerde rastgele bir bilim verirseniz dileme edilen yerlerde dosdoğru, aktüel ve tüm bilgelik vermeyi ve bu bilgileri güncel halde tutmayı onaylama etmektesiniz. şehir yahut sair yollar yoluyla hakkınızda yekûnış başüstüneğumuz detayları üçüncü şbedduaıslara gizlilik politikamız çerçevesinde temin edebiliriz. Bu bap hakkında henüz aşkın bili bâtınin lütfen Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.

Kendi ilmî etüt laboratuarı kâin dev yerleşmişş Nobel ödüllü olup Nobel Vakfının tescilli ticari markasıdır.

herbalife

Report this page